KONST / Litografier / Litografi / akvarellerad 10357121

nr 1035 7121

Mårten Andersson

(1934-2017), Sverige

Litografi / akvarellerad, Mårten Andersson (f. 1934), 1974, 61/200, motivet: 68x54

Utrop:

3.000 kr

Såld:

5.600 kr

måndag 2 maj 2016
kl 20:15:13

Mårten Andersson

Läs mer om Mårten Andersson