KONST / Litografier / Litografi / akvarellerad 10357121
nr 1035 7121
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Litografi / akvarellerad, Mårten Andersson (f. 1934), 1974, 61/200, motivet: 68x54
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.600 kr
måndag 2 maj 2016
kl 20:15:13
4.200 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
4.400 kr
5.400 kr
5.200 kr
5.400 kr (Budbetjänt)
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson